KONST / Litografier / Serigrafi 12931077
nr 1293 1077
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Änder och måsar", Signerad, numrerad 8/20, daterad 2010. Serigrafi, oramad, bladets mått: 44x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:40:20
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg